Aktualności - studia doktoranckie
Zmiana terminu konsultacji z prof. Tomaszem Wróblem
(26.5.2017)

Konsultacje z Kierownikiem studiów doktoranckich prof. dr hab. Tomaszem Wróblem zostaną odwołane w poniedziałek 29 maja i przesunięte na 31 maja na godzinę 15.15.

Dzień Doktoranta: współpraca jest naszą siłą
(20.5.2017)

Interdyscyplinarność, wymiana doświadczeń i współpraca – te zagadnienia zdominowały dyskusję podczas pierwszego w historii naszej uczelni Dnia Doktoranta, który zorganizowano w piątkowe popołudnie. 

Dziekanat studiów doktoranckich zamknięty
(19.5.2017)

22 i 23 maja z powodu szkolenia pracowników dziekanat studiów doktoranckich będzie nieczynny.

Wielkopolski Dzień Badań Klinicznych
(15.5.2017)

Etyka w eksperymentach medycznych, rola komisji bioetycznej, trendy w badaniach klicznych - takie tematy poruszy poznańska konferencja. Rejestracja na Wielkopolski Dzień Badań Klinicznych trwa do 19 maja.

Nabór na studia doktoranckie PAN
(5.5.2017)

 Instytut Immunologii i Terapii Doświadczalnej im. Ludwika Hirszfelda Polskiej Akademii Nauk ogłasza nabór kandydatów na studia doktoranckie. Poszukiwani są doktoranci w dziedzinie nauk biologicznych.

Nagrodzą nowatorskie pomysły
(18.4.2017)

Głowa pęka Ci od pomysłów? The Falling Walls Lab szuka wśród Was nowatorskich talentów. Konkurs skierowany jest do studentów, absolwentów, doktorantów i doktorów, a także młodzi przedsiębiorcy i twórcy start-upów. 

Młode Talenty odnalezione
(11.4.2017)

Znamy już reprezentantów naszej uczelni w kolejnym etapie konkursu Młode Talenty. Organizuje go Dolnośląski Klub Kapitału, kandydaci zgłaszali się w kilku kategoriach - komisje wyłoniły laureatów, którzy powalczą o finał.

Wykład mgr Marty Lemieszewskiej na temat choroby Parkinsona
(20.3.2017)

Dyrekcja Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej im. Ludwika Hirszfelda we Wrocławiu zaprasza na wykład swojej doktorantki zatytułowany "W poszukiwaniu nowych możliwości leczenia choroby Parkinsona". 

Startuje VI edycja miejskiego programu współpracy "MOZART"
(15.3.2017)

Zapraszamy do wzięcia udziału w VI edycji Miejskiego Programu Wsparcia Partnerstwa Szkolnictwa Wyższego i Nauki oraz SektoravAktywności Gospodarczej "Mozart" (edycja 2017/2018).

Szukamy Młodych Talentów
(9.3.2017)

Sukces niejedno ma imię. Nauka, innowacja, sport, działalność społeczna, gospodarcza czy artystyczna - w każdej z tych kategorii Dolnośląski Klub Kapitału, w porozumieniu z naszą uczelnią, szuka talentów. Daj się znaleźć.