Aktualności - studia doktoranckie
IV Wrocławski Dzień Doktoranta w formule online
(18.9.2020)

IV Wrocławski Dzień Doktoranta oraz I Ogólnopolska Doktorancka Konferencja Interdyscyplinarna odbędą się 19.09.2020r. W związku z sytuacją epidemiologiczną, konferencja odbędzie się online.

Bibliografia Publikacji Pracowników UMW
(10.9.2020)

Biblioteka Główna UMW uruchomiła nowy system bibliograficzny - BPP (Bibliografia Publikacji Pracowników UMW), dokumentujący dorobek publikacyjny pracowników i doktorantów. Dostępny na https://bpp.umed.wroc.pl

Zaproszenie na szkolenie online "How to prepare a succesful proposal - meeting with evaluator"
(23.7.2020)

W ramach kampanii informacyjnej Krajowego Punktu Kontaktowego zapraszamy na spotkanie z ewaluatorem wniosków MSCA-IF, dr. Marcinem Łuczakiem.

Mój doktorat w 180 sekund: polska edycja online
(23.6.2020)

9 doktorantów z całej Polski przedstawia po francusku temat swojego doktoratu w nie dłużej niż 3 minuty, w formie nagrania wideo. Do 24 czerwca potrwa głosowanie online, w wyniku którego przyznana zostanie Nagroda Publiczności.

Ankieta - zmiany w kredytach studenckich
(5.6.2020)

Ankieta przeprowadzana jest w związku z działaniami planowanymi przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w zakresie usprawnienia funkcjonującego od 1998 roku systemu preferencyjnych kredytów studenckich.

Studencki Program Stypendialny dla doktorantów
(3.6.2020)

30.06.2020 r. upływa termin składania wniosków o  stypendium dla doktorantów. Stypendium w wysokości 2 000 zł miesięcznie realizowane jest przez Prezydenta Wrocławia.

20. edycja programu L'Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki
(17.4.2020)

Świat potrzebuje nauki, a nauka potrzebuje kobiet, które dokonują przełomowych odkryć. Organizatorzy programu L'Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki zapraszają młode badaczki do udziału w konkursie stypendialnym.

Obowiązek posiadania konta e-mail w domenie uczelni
(14.4.2020)

W związku z akceptacją przez Senat UMW elektronicznego sposobu głosowania, osoby, które do tej pory nie założyły konta w domenie uczelni, proszone są o spełnienie tego obowiązku w najszybszym możliwym terminie.

Zawieszenie zajęć na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu
(10.3.2020)

Od dnia 10 marca 2020 roku, godz. 9:30, wstrzymuje się prowadzenie zajęć dydaktycznych i innych rodzajów kształcenia we wszystkich dotychczas prowadzonych formach, również na studiach doktoranckich.

Zalecenia dla uczelni w związku z ryzykiem koronawirusa
(24.2.2020)

Główny Inspektorat Sanitarny wydał zalecenia dla uczelni wyższych w związku z potencjalnym ryzykiem pojawienia się na terenie Polski nowego koronawirusa (SARS-CoV-2). Nasza uczelnia na bieżąco monitoruje sytuację.