Aktualności - studia doktoranckie
Application of the HoloLens Hologram Reality in Cardiology
(17.7.2018)

Dyrektorzy oraz organizatorzy XIX kongresu New Frontiers in Interventional Cardiology zapraszają studentów oraz doktorantów do wzięcia udziału w konkursie “Application of the HoloLens Hologram Reality in Cardiology and Interventional Cardiology”.

Zapisy na Bieg Uniwersytetu Medycznego
(4.6.2018)

1 czerwca ruszyły zapisy na BUMKids, czyli biegi dla dzieci organizowane w ramach Biegu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Tegoroczna, czwarta już, edycja imprezy zaplanowana jest 29 września 2018 roku.

Dni Doktoranta: z pasji do nauki
(25.5.2018)

Zamiast skromnego spotkania - dwudniowy event pełen wykładów i warsztatów. II edycja wrocławskich Dni Doktoranta na naszej uczelni pokazała, że zainteresowanie tą formą studiów systematycznie rośnie.

Bieg o Puchar Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu
(22.5.2018)

Wydział Nauk o Zdrowiu swoje 40. urodziny świętować będzie także na sportowo. Ruszyły zapisy do biegu sztafetowego o Puchar Dziekan WNoZ. Zawody zaplanowano 6 czerwca 2018 roku na dystansie 40x1055 m.

Ruth Dudek-Wicher wygrała konkurs FameLab
(21.5.2018)

Ruth Dudek-Wicher zwyciężyła w 7. edycji konkursu FameLab wyłaniającego najlepszych popularyzatorów nauki w Polsce. W czerwcu nasza doktorantka weźmie udział w międzynarodowym finale odbywającym się w Wielkiej Brytanii.

II Wrocławski Dzień Doktoranta
(17.5.2018)

Tegoroczna edycja Dnia Doktoranta, organizowana w dniach 24 i 25 maja, będzie miała format konferencji naukowo-szkoleniowej. Jej goście wezmą udział w panelach dyskusyjnych, certyfikowanych warsztatach PolDoc i specjalnych kursach.

Summer School on Technologie Transfer in Life Sciences
(10.5.2018)

The 6th International Summer School on Technology Transfer in Life Sciences will take place in Dresden from 17th September – 21st September 2018 with the kind support of external experts on technology transfer.

W długi weekend majowy dziekanat będzie nieczynny
(27.4.2018)

Informujemy, że w dniach 30.04 – 04.05.2018 r. włącznie Dziekanat Wydziału Lekarskiego Kształcenia Podyplomowego będzie nieczynny.

Wyjazd dla studentów i doktorantów z niepełnosprawnością
(11.4.2018)

Już po raz drugi zaprosimy studentów i doktorantów z niepełnosprawnością na wyjazd szkoleniowo-integracyjny. W tym roku planowana jest wycieczka do Polanicy Zdroju od 18 do 20 maja.

Kuźnia Młodych Talentów 2018
(6.4.2018)

Akademia Młodych Uczonych Polskiej Akademii Nauk (AMU PAN) po raz czwarty organizuje Kuźnię Młodych Talentów (KMT), która jest wyjątkową szkołą letnią skierowaną do doktorantów reprezentujących nauki o życiu oraz nauki ścisłe i techniczne.