Aktualności - studia doktoranckie
Summer School on Technology Transfer in Life Sciences
(9.6.2017)

Would you like to check the commercial potential of your research? Apply for the International Summer School on Technology Transfer in Life Sciences, taking place 28th August to 1st September 2017 in Dresden/Germany.

Interdyscyplinarne wykłady dla doktorantów na SWPS
(6.6.2017)

Katedra Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu zaprasza doktorantów naszej uczelni oraz II Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS do udziału w seminariach i interdyscyplinarnych wykładach, które odbędą się 10 czerwca.

Stypendia rządu kolumbijskiego
(30.5.2017)

Do 2 czerwca można składać wnioski w sprawie stypendiów rządu kolumbijskiego na studia bądź badania naukowe prowadzone na terenie Kolumbii.

Zmiana terminu konsultacji z prof. Tomaszem Wróblem
(26.5.2017)

Konsultacje z Kierownikiem studiów doktoranckich prof. dr hab. Tomaszem Wróblem zostaną odwołane w poniedziałek 29 maja i przesunięte na 31 maja na godzinę 15.15.

Dzień Doktoranta: współpraca jest naszą siłą
(20.5.2017)

Interdyscyplinarność, wymiana doświadczeń i współpraca – te zagadnienia zdominowały dyskusję podczas pierwszego w historii naszej uczelni Dnia Doktoranta, który zorganizowano w piątkowe popołudnie.

Dziekanat studiów doktoranckich zamknięty
(19.5.2017)

22 i 23 maja z powodu szkolenia pracowników dziekanat studiów doktoranckich będzie nieczynny.

Wielkopolski Dzień Badań Klinicznych
(15.5.2017)

Etyka w eksperymentach medycznych, rola komisji bioetycznej, trendy w badaniach klicznych - takie tematy poruszy poznańska konferencja. Rejestracja na Wielkopolski Dzień Badań Klinicznych trwa do 19 maja.

Nabór na studia doktoranckie PAN
(5.5.2017)

Instytut Immunologii i Terapii Doświadczalnej im. Ludwika Hirszfelda Polskiej Akademii Nauk ogłasza nabór kandydatów na studia doktoranckie. Poszukiwani są doktoranci w dziedzinie nauk biologicznych.

Nagrodzą nowatorskie pomysły
(18.4.2017)

Głowa pęka Ci od pomysłów? The Falling Walls Lab szuka wśród Was nowatorskich talentów. Konkurs skierowany jest do studentów, absolwentów, doktorantów i doktorów, a także młodzi przedsiębiorcy i twórcy start-upów.

Młode Talenty odnalezione
(11.4.2017)

Znamy już reprezentantów naszej uczelni w kolejnym etapie konkursu Młode Talenty. Organizuje go Dolnośląski Klub Kapitału, kandydaci zgłaszali się w kilku kategoriach - komisje wyłoniły laureatów, którzy powalczą o finał.