Aktualności - studia doktoranckie
Praktyczny kurs anatomii i leczenia raka sromu
(4.9.2018)

Klub Młodych Ginekologów Onkologów zaprasza do udzialu w praktycznym kursie anatomii i leczenia raka sromu przeprowadzanym na ludzkich preparatach utrwalonych, który odbędzie się w dniach 28-29 września 2018 roku.

Stypendium ministra na rok 2018/2019
(29.8.2018)

Doktoranci zainteresowani ubieganiem się o stypendium ministra na rok akademicki 2018/2019 mogą składać wnioski w terminie 30.08 do 14.09.2018 r.  Dokumenty przyjmowane będą w Dziekanacie WLKP, pokój nr 10.

Saksońsko-Polski Dzień Innowacji
(16.8.2018)

Okazja do dyskusji, wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów i być może początek udanej współpracy naukowej - taki jest plan na II już Saksońsko-Polski Dzień Innowacji. Tym razem poświęcony będzie spersonalizowanej medycynie i technologiom medycznym.

Trwają zapisy na Bieg Uniwersytetu Medycznego
(7.8.2018)

Biegacze pilnie poszukiwani! Trwają zapisy na Bieg Uniwersytetu Medycznego. Tegoroczna edycja zaplanowana jest 29 września od godz. 9:00. Pobiec może każdy - impreza z założenia promować ma aktywny styl życia.

Application of the HoloLens Hologram Reality in Cardiology
(17.7.2018)

Dyrektorzy oraz organizatorzy XIX kongresu New Frontiers in Interventional Cardiology zapraszają studentów oraz doktorantów do wzięcia udziału w konkursie “Application of the HoloLens Hologram Reality in Cardiology and Interventional Cardiology”.

Zapisy na Bieg Uniwersytetu Medycznego
(4.6.2018)

1 czerwca ruszyły zapisy na BUMKids, czyli biegi dla dzieci organizowane w ramach Biegu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Tegoroczna, czwarta już, edycja imprezy zaplanowana jest 29 września 2018 roku.

Dni Doktoranta: z pasji do nauki
(25.5.2018)

Zamiast skromnego spotkania - dwudniowy event pełen wykładów i warsztatów. II edycja wrocławskich Dni Doktoranta na naszej uczelni pokazała, że zainteresowanie tą formą studiów systematycznie rośnie.

Bieg o Puchar Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu
(22.5.2018)

Wydział Nauk o Zdrowiu swoje 40. urodziny świętować będzie także na sportowo. Ruszyły zapisy do biegu sztafetowego o Puchar Dziekan WNoZ. Zawody zaplanowano 6 czerwca 2018 roku na dystansie 40x1055 m.

Ruth Dudek-Wicher wygrała konkurs FameLab
(21.5.2018)

Ruth Dudek-Wicher zwyciężyła w 7. edycji konkursu FameLab wyłaniającego najlepszych popularyzatorów nauki w Polsce. W czerwcu nasza doktorantka weźmie udział w międzynarodowym finale odbywającym się w Wielkiej Brytanii.

II Wrocławski Dzień Doktoranta
(17.5.2018)

Tegoroczna edycja Dnia Doktoranta, organizowana w dniach 24 i 25 maja, będzie miała format konferencji naukowo-szkoleniowej. Jej goście wezmą udział w panelach dyskusyjnych, certyfikowanych warsztatach PolDoc i specjalnych kursach.