Aktualności - studia doktoranckie
Spotkanie dla studentów z niepełnosprawnościami
(16.11.2017)

Pełnomocnik Rektora ds. Studentów i Doktorantów Niepełnosprawnych, dr n.med. Krzysztof Aleksandrowicz zaprasza studentów i doktorantów z niepełnosprawnością na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 20.11.2017 w Jubilatce.

Prof. Naomi Hachiya z Uniwersytetu Medycznego w Tokyo w Katedrze Psychiatrii
(13.11.2017)

29 listopada 2017 roku (środa) o 13:00 odbędzie się wykład prof. Naomi Hachiya z Uniwersytetu Medycznego w Tokyo. Wykład odbędzie w sali wykładowej Katedry Psychiatrii przy Wybrzeżu Pasteura 10.

Odpowiedzialne badania i innowacje: zaproszenie na konferencję
(7.11.2017)

Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu wraz z Uniwersytetem w Malmö i Poznańskim Parkiem Naukowo-Technologicznym Fundacji UAM zapraszają na konferencję "Odpowiedzialne Badania i Innowacje - nauka dla społeczeństwa i gospodarki".

Zastosowania statystyki i data mining w badniach naukowych
(6.11.2017)

Konferencja poświęcona jest praktycznym aspektom planowania badań empirycznych i zastosowaniom metod analizy danych w badaniach naukowych. Odbędzie się 30 listopada 2017 w Warszawie.

Prof. Keiko Ikemoto we Wrocławiu
(6.10.2017)

Serdecznie zapraszamy na wykład Prof. Keiko Ikemoto z Fukushimy (Japonia), który odbędzie się 16 października w godzinach 11-12 w sali wykładowej Katedry Psychiatrii przy Wybrzeżu Pasteura 10.

Powitaliśmy nowych doktorantów
(5.10.2017)

Przedstawiciele najwyższych władz uczelni z Rektorem na czele oficjalnie przywitali kilkudziesięciu doktorantów, którzy w tym roku rozpoczynają swoje studia. Uroczystość uświetnił wykład prof. Rafała Matkowskiego.

Stypendium ministra na rok 2017/2018
(23.8.2017)

Doktoranci zainteresowani ubieganiem się o stypendium ministra na rok akademicki 2017/2018 mogą składać wnioski w terminie 28.08 do11.09 do godz. 10.00. Dokumenty przyjmowane będą w Dziekanacie WLKP pokój nr 3.

Kolejna szansa na pieniądze z NBCR
(22.8.2017)

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) ogłosiło kolejny konkurs umożliwiający zdobycie dofinansowania na studia doktoranckie. Nabór wniosków ruszy we wrześniu, a do rozdysponowania jest 155 mln złotych.

Absolwenci psychologiii klinicznej poszukiwani
(2.8.2017)

Poszukiwani magistranci/doktoranci w projekcie badawczym współrealizowanym przez Klinikę Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Zrekrutowane mogą zostać dwie osoby.

Powstało Doktoranckie Forum Uczelni Medycznych
(2.8.2017)

W dniu 22 lipca na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi odbył się zjazd założycielsko-wyborczy Doktoranckiego Forum Uczelni Medycznych (DFUM).  Jest to ogólnopolska inicjatywa mająca na celu współpracę, integrację i reprezentowanie środowiska młodych naukowców z uczelni medycznych.