Psychiatria Dialogi Interdyscyplinarne: przedłużono zgłoszenia do sesji plakatowej

Do 20 sierpnia przedłużono termin nadsyłania prac do  sesji plakatowej organizowanej w ramach konferencji konferencji "PSYCHIATRIA DIALOGI INTERDYSCYPLINARNE". W imieniu prof. Joanny Rymaszewskiej zachęcamy do zgłaszania swoich propozycji. 

- Kontynuujemy udaną inicjatywę promowania młodych, zapraszając do zgłaszania prezentacji plakatowych. Tu uwaga: najlepsi mają zarezerwowany czas na debiut ustny! - zachęca do zgłaszania prac prof. Joanna Rymaszewska, kierownik naukowy konferencji. Szczegółowe informacje na temat sesji i zgłoszeń znaleźć można na stronie internetowej konferencji w dziale "Sesja plakatowa"

Konferencja "Psychiatria Dialog Interdyscyplinarne" odbędzie się już po raz drugi  wdniach 13-14 października i ponownie uwzględni niecodzienne aspekty w opiece nad chorym psychiatrycznie. Do grona wykładowców zaproszono znane autorytety m.in prof. Piotra Chłostę, prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza oraz Wojciecha Eichelbergera.
Wykład inauguracyjny wygłosi Marek Krajewski, autor bestsellerowych kryminałów, których akcja dzieje się we Wrocławiu - miejscu konferencji.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem, znajdującym się na stronie konferencji.