Wizyta gości z Zaporoża

Zwiedzą interesujące ich kliniki i katedry, lepiej poznają naszą uczelnię - a przede wszystkim wymienią się doświadczeniami z pracownikami - na naszej uczelni ponownie gości delegacja z Zaporoża.

Trzyosobową delegację w składzie: asystentka Rektora Głównego mgr Natalia Pidkowych, Dziekan Wydziału Stomatologicznego dr Maksym Shyshkin, pracownik Katedry Chorób Wewnętrznych prof. Serhii Kyseliov - powitały nasze władze - Rektor prof. Marek Ziętek oraz Prorektor ds. Rozwoju Uczelni prof. Jacek Szepietowski.

Władze UMW z delegacją w Zaporoża
Nasze uczelnie współpracują ze sobą od lat. To kolejna wizyta ukraińskich gości we Wrocławiu. Tym razem w planach znalazły się: Centrum Symulacji Medycznej, Biblioteka Główna, Wydawnictwo UMW a także Wydział Lekarsko-Stomatologiczny czy Katedra Rehabilitacji.

Wizytę koordynuje Maria Kuznetsova z Działu Współpracy Międzynarodowej.