Klinika Gastroenterologii i Hepatologii - pracownicy

Sekretariat
Joanna Modrzejewska (USK)
kgs@usk.wroc.pl
tel. 71 733 21 20

Beata Pompa (UMW)
gastro@gastro.umed.wroc.pl
tel.: 71 733 21 20

Adiunkci
dr n. med. Radosław Kempiński
radoslaw.kempinski@umed.wroc.pl
tel.: 71 733 21 31

dr hab. Agata Mulak
agata.mulak@umed.wroc.pl
tel.: 71 733 21 50

dr hab. Dorota Waśko-Czopnik
dorota.wasko-czopnik@umed.wroc.pl
tel.: 71 733 21 30

Asystenci
lek. med. Magdalena Panek-Jeziorna (1/2 etatu)
magdalena.panek-jeziorna@umed.wroc.pl
tel. 71 733-21-60

dr n. med.  Adam Smereka
adam.smereka@umed.wroc.pl
tel.: 71 733 21 44

lek. med. Izabela Smoła
izabela.smola@umed.wroc.pl
tel. 71 733-21-60

dr n. med. Małgorzata Reszczyńska (1/2 etatu)
malgorzata.reszczynska@umed.wroc.pl
tel. 71 733-21-36

dr n. med. Anna Zubkiewicz-Zarębska
anna.zubkiewicz-zarebska@umed.wroc.pl
tel. 71 733-21-36

dr n. med. Monika Kukulska
monika.kukulska@umed.wroc.pl
tel 71 733 21 60

Starszy wykładowca
dr n. med. Ewa Waszczuk
ewawaszcz@interia.pl
tel.: 71 733 21 44

dr n. med. Barbara Woźniak-Stolarska
basiastolarska@interia.pl
tel. 71 733 21 55

Lekarze kliniczni (USK)
dr n. med. Abdulhabib Annabhani
tel. 71 733 21 31

dr n. med. Małgorzata Ochrem
tel. 71 733 21 36

lek. med. Wojciech Pisarek
tel. 71 733 21 31

Pracownicy inżynieryjno-techniczni
dr Maria Jasińska
maria.jasinska@umed.wroc.pl
tel.: 71 733 17 93

dr Beata Marczak-Karpina
beata.marczak-karpina@umed.wroc.pl
tel.: 71 733 17 93

Rezydenci

lek. med. Katarzyna Komorowska
tel. 71 733-21-60

lek. med. Maciej Pleskacz
tel. 71 733-21-60

lek. med. Wojciech Różański
tel. 71 733-21-60

lek. med.  Radosław Konieczny
tel. 71 733-21-60

lek. med. Dominika Wietrzykowska
tel. 71 733-21-60

Studia doktoranckie

lek. med. Martek Frączkowski
martek.fraczkowski@student.umed.wroc.pl
tel.: 71 733 21 60

lek. med. Karol Kowalski
karol.kowalski@student.umed.wroc.pl
tel. 71 733 21 60

lek. med. Wojciech Pisarek
gastro@gastro.umed.wroc.pl
71 733-21-60

lek. med. Joanna Sarbinowska
sarbinowska.joanna@gmail.com
tel. 71 733 21 30

lek. med. Paweł Kuźnicki
pawel.kuznicki@student.umed.wroc.pl
tel.: 71 733 21 60

03.01.2019